8 rezultate

Spații comerciale de închiriat în Ramnicu Valcea

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT| ZONA MALL-ul NOU| CENTRALA TERMICA

600 €

Spațiu comercial de închiriat
Cartierul Nord, Ramnicu Valcea
76 mp

Spatiu Comercial | Nord| 760MP | Pretabil Clinica

5,490 €

Spațiu comercial de închiriat
Nord, Ramnicu Valcea
760 mp
2012

SPATIU COMERCIAL RENOVAT|CENTRALA TERMICA PROPRIE| OSTROVENI

400 €

Spațiu comercial de închiriat
Ostroveni, Ramnicu Valcea
30 mp
1982

Spatiu Comercial | Ultracentral de inchiriat

6,000 €

Spațiu comercial de închiriat
Ultracentral, Ramnicu Valcea
750 mp

MAAC Imobiliare propune spre închiriere un spațiu comercial cu suprafața de 50 m

550 € (negociabil)

Spațiu comercial de închiriat
Ostroveni, Ramnicu Valcea
50 mp
1990

Spatiu Comercial | Ostroveni | Casa Stiintei

700 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Ostroveni, Ramnicu Valcea
65 mp
1985

Spatiu Comercial | Rezidential | Piata Nord

2,200 € (negociabil)

Spațiu comercial de închiriat
Cartierul Nord, Ramnicu Valcea
400 mp
2000

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 156 MP

1,400 €

Spațiu comercial de închiriat
Central, Ramnicu Valcea
156 mp
2017

Spațiu comercial | Salon / Frizerie | Parter | Arhitecților

550 € (negociabil)

Spațiu comercial de închiriat
Arhitectilor - Calea Cisnadiei, Sibiu
32 mp
2016

Spatiu comercial | Etaj 1 | 600 MPU | Central

4,000 €

Spațiu comercial de închiriat
Central, Sibiu
600 mp
2006

Spatiu comercial | Parter | 45 MPU | Trafic pietonal | Turnisor

631 €

Spațiu comercial de închiriat
Turnisor, Sibiu
45 mp

Spatiu comercial I VAD I 69 mpu I 7m front I Vasile Aaron

1,500 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Vasile Aaron, Sibiu
69 mp

Spațiu comercial versatil I Selimbar-Zona Unimat

10 €

Spațiu comercial de închiriat
Selimbar
151 mp
2000

Casă, Spațiu Comercial | 270 MPU | Ultracentral

1,798 €

Spațiu comercial de închiriat
Ultracentral, Sibiu
270 mp
1990

Spațiu comercial | 266 MPU | etaj 1 | zona Shopping City

3,200 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Selimbar
266 mp

MAAC Imobiliare, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 2127 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de închiriat Sibiu sau case vile de vânzare Sibiu.