53 rezultate, pagina 2 / 4

Oferte imobiliare ale agentului Cătălin Ursu

Teren intravilan I 946 mp rezidențial I Utilități I Cisnădie

89,000 € (negociabil)

Teren de 946 mp de vânzare
Sud-Est, Cisnadie
946 mp

Casă 5 camere I Renovată I 1400 mp I Garaj I Grădină I Hașag

94,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Hasag
126 mp
1949

Teren 10.000 mp I Dezvoltare rezidențială I Calea Șurii Mici

500,000 € (negociabil) + 21% TVA

Teren de 10,000 mp de vânzare
Vest, Sibiu
10,000 mp

Apartament 2 camere I 50mpu I parcare I Orașul de Jos

450 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Orasul de Jos, Sibiu
50 mp
1977

Apartament 3 Camere I Doamna Stanca I La Cheie

95,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Hipodrom 3, Sibiu
60.6 mp
2025

Apartament 3 Camere I Doamna Stanca I La Cheie

89,300 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Hipodrom 3, Sibiu
55.1 mp
2025

Apartament modern I La cheie I 2 camere I Lift I Hipodrom

107,000 € TVA inclus

Apartament cu 2 camere de vânzare
Hipodrom 4, Sibiu
56 mp
2023

Apartament 2 camere I Etaj 1 I Balcon I Parcare I Cireșica

500 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Hipodrom 4, Sibiu
64 mp
2024

Casă individuală I 2 camere I Acces auto I 1400 mp I Cristian

117,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare
Cristian
54 mp
1970

Teren extravilan I 2400 mp I Arabil I Teren drept I Cristian

12,000 € (negociabil)

Teren de 2,400 mp de vânzare
Cristian
2,400 mp

Teren extravilan I 736 mp I Zona Cabane- Cristian

22,320 € (negociabil)

Teren de 736 mp de vânzare
Cristian
736 mp

Apartament 2 camere I Decomandat I 53 mpu I Boxa I V. Aaron

99,900 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Vasile Aaron, Sibiu
53 mp
1980

Casă 3 camere I Curte 814mp I Pivniță I Garaj I Axente Sever

108,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Axente Sever
125 mp
1980

Spatiu comercial/ Birou I 9 camere I 360 mpu I Centru-Agnita

432,000 € (negociabil)

Spațiu comercial de vânzare
Ultracentral, Agnita
360 mp
1900

Apartament 2 Camere I 59 MPU I Decomandat I Balcon I Central

98,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Sibiu
59 mp
2000

MAAC Imobiliare, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 2128 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de închiriat Sibiu sau case vile de vânzare Sibiu.